İzmir ilinde Ev taşımak çoğu kişinin zorlandığı ve profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyduğu alanlardan biridir. Arastaş Nakliyat ise evden eve nakliyat alanında uzman bir adres olarak hizmet vermektedir. Kısa sürede eşyalarınızı gideceği noktaya hasarsız bir şekilde ulaştıracak olan adresimiz kurumsal anlamda hizmet vermektedir. Ev eşyalarının sadece müşteriler için değil nakliyat personelleri içinde önemli olduğu adresimizde maddi değerleriniz değil manevi değerlerinizde taşınır. Aile büyüklerinizden kalan tablolarınız, çok severek aldığınız mobilyalarınız ve teknoloji harikası olarak gördüğünüz televizyonunuz için güvenilir bir adres aradığınızda firmamızdan yardım alabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan adresimiz kaliteli bir hizmet sunabilmek amacıyla kendiniz geliştirmektedir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetimizde Neler Sunuyoruz?

İzmir Ev Taşımacılık hizmeti almak istediğinizi bize bildirmenizin ardından firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti verilecektir. Eksper personelimiz taşınma öncesi evinize gelerek eşyalarınızın durumunu sizinle birlikte değerlendirecektir. Yapılacak olan değerlendirme kapsamında taşınma öncesinde:

  1. Eşyalarınızın miktarına bakılır.
  2. Eşyalarınızın hangi araçla taşınması gerektiğine karar verilir. Evden eve nakliyat alanında geniş bir araç filomuz bulunduğu için eşya miktarınız ne olursa olsun araç temini yapılabilmektedir.
  3. Eşyalarınızın taşınmadan önce paketlenmesi için ek bir hizmet isteyip istemediğiniz sorulur. Eğer paketleme hizmeti almak istiyorsanız bu isteğinizin nasıl ve ne kadar ücretle gerçekleştirileceği hakkında bilgi verilir.
  4. Eşyalarınızdan baza, gardırop gibi eşyaların sökülmesi ve yeniden takılması gibi durumlarda hizmet alıp almayacağınıza dair bilgi alınır. Firmamız bu alanlarda deneyimli personeller ile hizmet verebilmektedir.
  5. Eşyalarınız yüksek katlardan indirilecekse ya da yüksek katlara çıkarılacaksa bu konuda asansörlü taşımacılık hizmeti alıp almayacağınız sorulur.
  6. Taşınılacak olan yeni adresin neresi olduğu ve iki konum arası net mesafe ölçülür.
  7. Eşyalarınızın hangi gün ve saat kaçta taşınmasını istediğinizle ilgili bilgiler alınır.
  8. Son olarak evden eve nakliyat alanındaki istekleriniz doğrultusunda fiyatla ilgili bir bilgilendirme yapılmaktadır. Fiyatlarımız yıl bazında güncellenmekle birlikte müşterilerimize her zaman en cazip seçenekler sunulmaya çalışılır.

İzmir Ev Taşımacılığında  Ayrıcalıklarımız

Evden eve nakliyat hizmeti ve diğer hizmetlerimizde firmamız deneyimli personeller ile çalışmaktadır. Profesyonel olarak bu işi üstlenen personellerimiz yıllardır bu işi yapmanın verdiği deneyimle çalışır. Ayrıca eşyalarınızın taşınması sırasında sizde personellerimizin çalışmalarını izleyebilirsiniz. Bütün personellerimizin çalışması firmamız tarafından da ayrıca denetlenmektedir. Sorumluluk sahibi bir nakliyat firması olduğumuz için hasar ve ya zayiat gibi durumlarda mazeretler dinlenerek müşterilerin yaşadığı sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetinde şehirlerarası parça eşya taşıma hizmet verilmesi halinde sigortalı taşımacılık gibi ayrıcalıklarda sunulmaktadır. Alacağınız her hizmet için firmamız fatura düzenlemesi yapmaktadır. Ayrıca ücretsiz ekspertiz için faturanıza herhangi bir ödeme yansıtılmaz ve eksper personeli ile görüştüğünüz fiyatın dışında sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız. Uygun fiyat garantisi ile çalışmalarına devam eden adresimiz yüksek ödemeler değil cazip ödemeler talep eder.