Uzak mesafelere taşınmak çoğu zaman korkutucu ve İzmir Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyatuğraştırıcı olduğu için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyar. Özellikle yakın olmayan şehirlere taşınmak gerektiğinde bir nakliyat firmasından yardım almak zorunlu hale gelir. İzmir Şehirlerarası nakliyat konusunda uzman olan firmamız ise İzmir içerisinden farklı bir ile taşınmanız gerektiği durumlarda yanınızda olarak sizlere profesyonel bir hizmet sunacaktır. Alanında deneyimli personelleri ve özel ekipmanları ile taşınma sürenizi azaltarak konforunuzu artıracak olan firmamızdan sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Şehir içi nakliyata göre uzun yolculukların yapıldığı bu hizmette güvenilir ve deneyimli bir şoför ve hızlı bir ekibe olan ihtiyaç daha da fazla olacaktır. Nakliyat firmamız ise bütün İzmir şehirlerarası evden eve  taşımacılık hizmetlerinde özel bir ekiple hizmet vermektedir.

İzmir Şehirlerarası Nakliyat İle Neler Sunuyoruz?

Şehirlerarası nakliyat hizmeti almak amacıyla bizi aradığınızda:

  1. Adresinize kadar ücretsiz bir şekilde gelecek ekspertiz hizmeti veriyoruz. Tamamen ücretsiz ola bu hizmet sırasında eksper personelimiz eşyalarınızın miktarına ve taşınma sırasında apartmanınızın fiziki koşullarına bakıyor.
  2. Eşya miktarınız dikkate alınarak taşınma işleminin hangi araçlar ile yapılabileceği konusunda eksperimiz size detaylı bilgi veriyor.
  3. Taşınma sırasında kaç personelin size yardım edeceği ve asansörlü nakliyat ya da sigortalı nakliyat gibi hizmetler alıp almayacağınız da görüşmelerde konuşulan konular arasında bulunuyor.
  4. Taşınmadan önce eşyalarınızın toparlanmasını ve paketlenmesini istiyorsanız bunu eksper personelimize haber vererek eşya toparlama ve paketleme işlemlerinde bizden yardım alabiliyorsunuz. Bu sayede taşınma öncesi bütün sorumluluk sizden bize geçmiş oluyor.
  5. Paketleme hizmetinde en kaliteli malzemeleri kullanarak eşyalarınızı hasar almayacak şekilde koliliyor ve ambalajlıyoruz.
  6. Şehirlerarası gidilecek olan mesafeler hesaplanıyor ve alınacak hizmetler de dahil edilerek eksperimiz tarafından size genel bir fiyat çıkarılıyor. Sizin de kabul etmeniz halinde personelimizle taşınılacak gün ve saati konuşarak randevu oluşturabiliyorsunuz.

Şehirlerarası nakliyat randevunuzda personellerimizle birlikte kapınıza gelerek eşyalarınızı toparlıyor, özenle paketleyerek taşınmaya hazır hale getiriyoruz. Eşyalarınız hazır olduğunda ise nakliyat aracımıza özel yerleştirme teknikleri ile sıralıyor ve yolculuk sırasında hasar alma durumunu ortadan kaldırıyoruz. Gidilecek olan yeni noktaya ulaşma esnasında nakliyat takip sistemi üzerinden bizi izleyebiliyorsunuz. Yeni adresinize geldiğimizde ise eşyalarınızı yine aynı özenle araçtan indirerek yerlerine yerleştiriyoruz.

Ayrıcalıklarımız Var!

Şehirlerarası nakliyat hizmetinde geniş teminatlar kapsamında sigortalı nakliyat hizmeti sunuyoruz. Bu sayede eşyalarınız kaza, devrilme, yangın, hasar gibi her türlü duruma karşı korunmuş oluyor. İşinin ehli kişilerle çalıştığımız için eşyalarınızı emin ellere teslim etmiş oluyorsunuz. Eşyalarınızın sökülüp takılması gereken durumlarda ekibimizle size yardımcı oluyoruz. Ayrıca sizlere sunduğumuz uygun fiyat garantisi ile hem kaliteli hem de ederinde bir nakliyat hizmeti almanızı sağlıyoruz. Maddi ve manevi anlamda sizi düşünen ekibimizden her zaman saygılı ve güler yüzlü bir hizmet bulacağınız gibi bize 7/24 ulaşabilirsiniz.