Ofislerin yeni adreslerine taşınması gereken durumlarda firmamız profesyonel ekibi ile kurumsal anlamda hizmet vermektedir. Ofis taşımacılığında evraklar gibi önemli belgelerin bulunması ve teknolojik cihazların oldukça fazla olması taşınma sırasında daha da dikkatli olmayı gerektirmektedir. Firmamız ise bu konuda deneyimi olan personeller ile sizlere hizmet verecektir. Her taşımacılık hizmetine o alanda deneyimli personeller ile müdahale eden firmamız evden eve nakliyat için farklı ofis nakliyatı için farklı personeller ile çalışır. Bütün personellerini düzenli eğitimlerden geçiren firmamız ofis eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırmayı hedeflemektedir. Ayrıca ofis taşımacılığında sunduğu avantajlar ile taşınma sürecini sorunsuz bir şekilde atlatmanıza da yardımcı olmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Neler Sunuyoruz?

Ofis eşyaları genellikle teknolojik cihazlar, önemli belgeler ve ofis mobilyalarından oluşur. Ofis mobilyaları oldukça ağır ya da parça olarak sökülüp yeniden takılması gereken ürünler olabilir. Ayrıca ofis koltuğu ya da ofis masası gibi eşyalar merdivenlerden indirilme esnasında sorun yaşayabilir.Ücretsiz ekspertiz hizmeti

  • Firmamız ise ofis taşımacılığı hizmeti verirken mobilyalarınızı önce inceler ve nasıl paketlenmesi gerektiğini belirledikten sonra en dayanıklı ambalajlar ile paketler. Bazı ofis mobilyaları birkaç kere değil 3-4 kere ambalajlanarak taşınmaya hazır hale getirilir.
  • Ofislerde bulunan belge ve önemli evraklarınız yırtılma, ıslanma gibi durumlara karşı dayanıklı olan ambalajlar ile sarılır. Daha sonra özenle kolilere yerleştirilerek nakliyat aracına yerleştirilir. Belgelerinizin kaybolmaması ve karışmaması için özel kayıt sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede hangi belgelerin hangi kolide olduğunu bilebilirsiniz.
  • Teknolojik cihazlar açısından oldukça yoğun olabilen ofislerde bu tür cihazların sağlıklı bir şekilde taşınması gerekir. Profesyonel ekibimiz ofislerinizde bulunan bütün teknolojik cihazları dikkatli bir şekilde ambalajlayarak kolilemektedir. Koli içerisine yerleştirilen bilgisayar ekranı ve ya televizyon gibi cihazların çevresine koruyucu şişme poşetler ya da pat pat naylonlar yerleştirilebilmektedir.
  • Ofis nakliyatında firmamız her zaman alanında uzman personeller ile hizmet vermektedir. Eşyaların özellikle de ofislerdeki düzenin bozulmadan yeni yerine ulaştırılması ve yeniden yerleştirilmesi konusunda firmamız personellerine düzenli eğitimler vermektedir.
  • Ofis eşyalarının miktarına uygun olan nakliyat araçları kullanıldığı gibi özel taşıma yöntemleri de yine personellerimiz tarafından uygulanmaktadır.
  • Ofis nakliyatında firmamız sigortalı taşımacılık ve asansörlü nakliyat gibi hizmetlerde sunmaktadır.

En Uygun Ofis Taşımacılığı Hizmeti!

Firmamız tarafından sunulan ofis taşımacılığı hizmetinde her zaman en kaliteli çalışmayı sunabilmek adına çalışıyoruz. Ofislerinizdeki eşyaları hasarsız bir şekilde gideceği yere ulaştırırken sizlere de güler yüzlü hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Ofislerinizi taşırken sadece eşyalarınızın güvenliği için değil sizin maddi rahatlığınızı da düşünen adresimiz uygun fiyat garantisi de sunmaktadır. Ofislerinizi taşımak istediğinizde kurumsal ve kaliteli bir hizmet almak istediğinizde bizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. İzmir ve çevresinde ihtiyacınız olan her anda sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz.